Dubrava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dubrava

ovdje se skupljaju najvjerniji dubravci
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Jasenka DObrica

Go down 
Autor/icaPoruka
ja sam
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimepon stu 03, 2008 10:46 am

Napišite ljudi kaj mislite!!!!!!!!!!!!!!!!!!! elephant elephant elephant
[Vrh] Go down
drle
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: sve super   Jasenka DObrica Icon_minitimepet stu 07, 2008 10:57 pm

-nemam neko mišljenje o nastavnicima u Dubravi,ali ova nastavnica jedina zaslužuje pohvale
-možda se s menom neće složiti netko ko kod nje ima lošije ocijene,ali to je njen posao da realno ocijeni
-dobro predaje.gleda da satnicu maximalno iskoristi na obrazovni i odgojni plan
SVE NAJBOLJE O NJOJ!!!
[Vrh] Go down
ja sam
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: jasenka dobrica   Jasenka DObrica Icon_minitimened stu 09, 2008 11:54 pm

lol! lol! lol! Ja se 100% slažem s tobom[flash][/flash]
[Vrh] Go down
sam je
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: mislim da   Jasenka DObrica Icon_minitimečet vel 19, 2009 4:44 pm

znam da ima pik na mene lol!
[Vrh] Go down
KAW
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Re: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 7:05 pm

SUPER NASTAVNICA SAMO DA NEEEEEEEE DIJELI UČENIKE U GRUPE PAMETNIJI I GLUPI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lol! lol! lol! lol! lol!
[Vrh] Go down
asdasd
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: sddasdas   Jasenka DObrica Icon_minitimened svi 03, 2009 12:07 am

Jedina s Mlinarkom koja vrijedi i posteno radi u OŠ Dubrava! Ostalo su sve same DEBILČINE.
[Vrh] Go down
h&k
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Re: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimeuto lip 09, 2009 10:37 am

ženska u klimakteriju lol!
[Vrh] Go down
fordegri
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Re: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimesub lip 13, 2009 12:05 am

Ako je u klimakterijju,to je sve prirodno i normalno,ali važno je da je ona dobar čovjek koji želi nešto naučit i pomoč nama učenicima.Ne gleda da joj 45 minuta prođe i da dobije plačeno već da odgoji i obrazuje.O njoj sve najbolje!!!
[Vrh] Go down
tINA
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimepet srp 10, 2009 12:23 pm

Ma ona je dobra nekad zna dignut živce ko niko na svijetu ali... sve u svemu dobro radi svoj posao.... flower flower flower
[Vrh] Go down
arabic m
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Re: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitimesub srp 18, 2009 1:20 am

sve najbolje o njoj,a to se vidi da dobro radi kad odemo u srednju skolu da nas je ipak dobro naučila.
[Vrh] Go down
blabla
Gost




Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: dsa   Jasenka DObrica Icon_minitimesri oľu 10, 2010 1:44 am

neznate vi kaj pričate.. bi vidli da vam je razrednica... No No No nekad pomogne a ovo ostalo.. ili priča o svojoj babi ili smišlja glupe kazne samo zato što držiš noge na klupici a sjediš na prozoru Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Jasenka DObrica Empty
PostajNaslov: Re: Jasenka DObrica   Jasenka DObrica Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Jasenka DObrica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dubrava :: Your first category :: Nastavnici u OŠ Dubrava-
Forum(o)Bir: