Dubrava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dubrava

ovdje se skupljaju najvjerniji dubravci
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 Ja sam Mladen Bošnjak!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
hiža
daveloper
daveloper
hiža


Broj postova : 12
Join date : 07.03.2008
Age : 29

Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Ja sam Mladen Bošnjak!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimesub oľu 08, 2008 3:01 pm

On je zakon,najbolji profač,da su svi taki već bi bili u EU.
[Vrh] Go down
masterd
daveloper
daveloper
masterd


Broj postova : 103
Join date : 08.03.2008
Age : 31
Lokacija : Dom

Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam Mladen Bošnjak!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimesub oľu 08, 2008 7:07 pm

dobar je on!
lol!
[Vrh] Go down
muva
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: jx   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimepet tra 04, 2008 12:45 am

on kaže "djeco,danas ćemo malo pitati."
[Vrh] Go down
macan
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: pohvala za najboljega profesora!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimečet svi 08, 2008 8:03 pm

On mi je najbolji profesor u OŠ Dubrava.Ne smetaju mu svake sitnice kao njegovim kolegicama.Realan je za ocjenu i dosta se radi.
P.S.UČO,SAMO NASTAVI TAKO!NAJBOLJI SI!!!!(LEGENDA SI!)
[Vrh] Go down
opcija
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: svako dobro   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimečet svi 08, 2008 11:24 pm

Slažem se s tobom macane!Profesor je tolerantan i zna raditi s djecom.O njemu sve najbolje.
[Vrh] Go down
srednjoš
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Profesor je zakon!!!!!!!!!!!!!!!!!!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimepet svi 09, 2008 9:30 pm

Prije nekoliko godina sam završila osnovnu školu.Ostao mi je u siječanju kao najbolji nastavnik.Sviđa mi se kod njega što ne radi razliku između djece,isključiv mu je kriterij za ocjenu znanje.
[Vrh] Go down
smješko
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: aaaaaa   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimesub svi 10, 2008 9:47 pm

Profo je super!Šteta kaj nema više takih.
[Vrh] Go down
mali lje
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Glita   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimečet lip 05, 2008 2:58 pm

on se "satire" da bi nas male glupane nešto naučio,ali niko mu neće reć:"Hvala profesore!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"
[Vrh] Go down
hfhdvvbv
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam Mladen Bošnjak!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimeuto pro 09, 2008 6:58 pm

[b]Profesor Bošnjak nije dobar!!! Daje nerealne ocjene i ne sviđa mi se njegov način rada.
Stalno svima daje kako on kaže kečine!!! Ništa as ne nauči i ne objasni i onda samo daje kečine BUDALA!!! Exclamation Mad
To je nepošteno da nas tak maltretira samo stavi laptop i mi to prepisukjemo i onda veli to nemorate prepisivati i ne
objasni a onda nas to pita a mi naznamo jer nam to nije dao zapisati onda pak veli to smo rekli a nismo Sad
Koja odvratna i ogavna budala!!! study pig cat clown
[Vrh] Go down
KAW
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam Mladen Bošnjak!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimeuto oľu 31, 2009 7:19 pm

UČITELJ JE POSVE NEREALAN I DAJE NEREALNE OCIJENE ,LJEPIM CURAMA DAJE 5 A DRUGIMA DAJE LOŠE OCIJENE.INAČE JE SUPER ,BRINE SE ZA UČENIKE,RAZUMJE NAŠE PROBLEME,DADE NAM DA JEDEMO SENDVIČE POD SATOM.............. lol! Basketball confused
[Vrh] Go down
mala
Gost




Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: mladen bošnjak   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitimečet lis 07, 2010 7:49 pm

on je ok ali kad se pita onda je to katastrofa baš je super profesor sve naj,naj,naj za njega Very Happy  Smile  Laughing  Wink   lol! 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ja sam Mladen Bošnjak! Empty
PostajNaslov: Re: Ja sam Mladen Bošnjak!   Ja sam Mladen Bošnjak! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ja sam Mladen Bošnjak!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dubrava :: Your first category :: Nastavnici u OŠ Dubrava-
Forum(o)Bir: