Dubrava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dubrava

ovdje se skupljaju najvjerniji dubravci
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 kaj se opce pita ko stvara probleme???

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
M3tal Rid3r-Myslaw
Admin
M3tal Rid3r-Myslaw


Broj postova : 2
Join date : 07.03.2008
Age : 28
Lokacija : Odjel Za Retardirane

kaj se opce pita ko stvara probleme??? Empty
PostajNaslov: kaj se opce pita ko stvara probleme???   kaj se opce pita ko stvara probleme??? Icon_minitimepet ožu 07, 2008 12:23 am

pa naravo da Antony

Razz Razz Razz Razz Razz Razz
[Vrh] Go down
Antony
Admin
Antony


Broj postova : 68
Join date : 03.03.2008

kaj se opce pita ko stvara probleme??? Empty
PostajNaslov: hahahahahahahahahaha   kaj se opce pita ko stvara probleme??? Icon_minitimepet ožu 07, 2008 12:33 am

pa i M3tal Rid3r-Myslaw isto
[Vrh] Go down
https://dubrava.forumcroatian.com
masterd
daveloper
daveloper
masterd


Broj postova : 103
Join date : 08.03.2008
Age : 31
Lokacija : Dom

kaj se opce pita ko stvara probleme??? Empty
PostajNaslov: Re: kaj se opce pita ko stvara probleme???   kaj se opce pita ko stvara probleme??? Icon_minitimesub ožu 08, 2008 12:30 pm

Dok dojde Robert Vidović čuvajte đepove! hahaaha
lol!
[Vrh] Go down
propalica111
Admin
propalica111


Broj postova : 7
Join date : 05.03.2008

kaj se opce pita ko stvara probleme??? Empty
PostajNaslov: naj strijelac sd 1094   kaj se opce pita ko stvara probleme??? Icon_minitimepon ožu 10, 2008 12:34 am

ipak sam ja ljudi moji najbolji kadet u ssd dubrava 1094 ali nekad zaserem meć pa izgubim prvo mjesto kao sad na zupanijskom natjecanju... badrov me dobio u finalu i u meću al sad s 4 mjesta dosao na drugo a za juniore sam ja bio 1. s 332 kruga a badrov je puknuo 302 meni se cini . 5 cura i 5 deckiju se plasiralo na drzavno prvenstvo u dugoj resi i to je sjajno....
[Vrh] Go down
Sponsored content





kaj se opce pita ko stvara probleme??? Empty
PostajNaslov: Re: kaj se opce pita ko stvara probleme???   kaj se opce pita ko stvara probleme??? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
kaj se opce pita ko stvara probleme???
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Dubrava :: Sport :: SD Dubrava-
Forum(o)Bir: