Dubrava
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dubrava

ovdje se skupljaju najvjerniji dubravci
 
Početna stranicaPočetna stranica  PretraľnikPretraľnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  LoginLogin  

 

 ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?

Go down 
Autor/icaPoruka
KAW
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimepon oľu 30, 2009 5:02 pm

NAPIŠITE KAJ MISLITE!
[Vrh] Go down
KAW
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimepon oľu 30, 2009 5:05 pm

ISKRENO IDEŠ MI NA ŽIVCE !!LOVIŠ DEČKE SAMO ZATO DA ONI TEBE ZEZAJU ,,KAO DA SI POPULARNA"UMIŠLJENA DO NEBA INAĆE OK SAMO MALO SE SPUSTI NA ZEMLJU.BEZ LJUTNJE
[Vrh] Go down
sam jaaa
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet tra 02, 2009 3:46 pm

Slažem se s ovom osobom ispred mene,totalno ide na živce i umišljena,sama sebi piše ljubavna pisma!!!!! Very Happy Very Happy
[Vrh] Go down
ja
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet tra 02, 2009 3:58 pm

UMIŠLJENA JE!!!!!!!!! pig
jocolor
[Vrh] Go down
sam ja
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet svi 07, 2009 11:27 am

Ide mi na živce,skroz je umišljena tebala bi se spust na zemlju i malo pogledat oko sebe,dosadna je Sleep .... tongue
[Vrh] Go down
ja
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: blablabla   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet svi 14, 2009 2:22 pm

Ona misli da koji joj se dečko nasmje ili ju pozdravi odmah je zaljubljen u nju.... npr. denis mikašinović joj se obrati i reće joj bok, ona meni odmah govori: Ja mislim da se denis zaljubio u mene..... MOŠ SI MISLIT NEBI TE NI POGLEDO spusti se malo........ lol! lol! lol! Sleep Sleep Sleep
[Vrh] Go down
tinx
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: tamica   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimened lip 28, 2009 12:48 am

ti si super ne obaziraj se na ove budale samo su ljubomorni SAMO TAKO NASTAVI ONI TE UOPČE NE POZNAJU KAKVA SI TI OPČENITO !!!! Very Happy cheers I love you king [u]
[Vrh] Go down
dominik
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: ej mala   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimened srp 12, 2009 12:16 am

ma ljepotico kako su ljubomorni ti kada dodjes u sisak sve cure su ljubomorne na tebe ljepotice kod dvorane svi decki govore kak si zgodna a pogotovo josip puretic i ja PUSA sam tako NASTAVII Very Happy Very Happy Smile Wink Exclamation TVOJ DAMAC
[Vrh] Go down
KAW
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimesri kol 05, 2009 1:28 pm

tamara ti si super frendica ...imaš super savjete .....al znaš ono nitko nije savršen ....pa tako i ja al ti si vrlo blizu....eee da sory kaj sam te vrijeđala....
[Vrh] Go down
Thx
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimepet lis 02, 2009 12:21 pm

naj odvratnija osoba koju sam ikad upoznala...umišljena...sve najgore,i da upoče nisi ljepa!!! lol!
[Vrh] Go down
josip
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet pro 31, 2009 1:12 am

kako su ljubomorni hahahahaha ma ti si baš slatka cura i sve ok dodi kod školske dvorane u budaševo dugo se nismo vidjeli Very Happy Smile cheers Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation pusa i ne zaboravi svi su ljubomorni
[Vrh] Go down
denis
Gost




ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitimečet pro 31, 2009 1:22 am

haha koji komentaei ali ja se ne slažem sa njima o tebi je sve naj nak,............. Very Happy Surprised Embarassed Exclamation
[Vrh] Go down
Sponsored content





ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Empty
PostajNaslov: Re: ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?   ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
ŠTO MISLITE O TAMARI RENDULIĆ'?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Dubrava :: Your first category :: Učenici OŠ Dubrava-
Forum(o)Bir: